ﺳﻪشنبه, 22 آبان,1397

گزارش بازار اوراق بهادار سه شنبه 22 آبان ماه1397

گزارش بازار سه شنبه " بیست  و یکم   آبان ماه "

 

بازار شروعی مثبت در اکثر گروه ها را تجربه کرد و همچنان گروه های بانک و خودرو پیشتاز روند صعودی تازه بازار و البته در ابتدای بازار بودند. اما در بازار نمادهاي معاملاتي خچرخش، كدما، خاذين و قشرين بازگشایی شدند.

در فلزی ها نیز معاملاتی نوسانی در جریان بود. فپنتا،فولاژ، کیمیا فمراد مورد توجه بودند و فخاس، فروس، فنورد با فشار فروش مواجه شدند. فولاد و فملی، فاسمین و فخوز نیز متعادل و مثبت بودند. نماد ذوب پس از شفاف سازی در رابطه با نوسان قیمتی با رشد قیمتی در مرحله اول بازگشایی همراه شد و در سطح ۳۱۴۰ ریالی از تقاضای مناسبی برخوردار بود و در ادامه با عقب نشینی مواجه شد.

در گروه فراورده های نفتی نیز ونفت به صف خرید رسید و شاوان و شراز، شپاس و شسپا نیز با معاملاتی پرتقاضا روبرو شدند. شپنا، شتران و شبندر نیز متعادل و مثبت بودند.

در محصولات شیمیایی امروز معاملات مثبت و البته کم حجمی در جریان بود. پارس، شاراک، شغدیر، زاگرس، شخارک و شکربن متعادل معامله شدند.

در معدنی ها کنور و کروی تقاضای مناسبی داشتند و بقیه نمادها نیز متعادل بودند. کگل و کچاد در محدوده صفر تابلو داد و ستد شدند و افت محدودی را تا به این دقایق از معاملات ثبت کردند.  

برای خواندن ادامه مطلب بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

گزارش بازار سه شنبه بیست  و یکم   آبان ماه "فایل ها برای دانلود

Print
نویسنده: sepehrUser
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دسته ها: گزارش بازارتعداد نمایش ها: 922

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان evoq, دات نت نیوک ,dnn