گزارش بازار اوراق بهادار دوشنبه 21 آبان ماه1397

گزارش بازار  دوشنبه " بیست  و یکم   آبان ماه "

 

بازار شروعی مثبت را خصوصا در گروه بانک، خودرو، فراورده های نفتی و فلزات اساسی داشت. رشد قیمت های جهانی و لمس سطوح حمایتی در بسیاری از نمادهای تاثیر گذار از مهم ترین دلایل آغاز مثبت بازار بود. وضعیت نموداری شاخص به نحوی است که در صورت رشد مطلوب بازار با همراهی حجم معاملات می توان به بازگشت ثبات به بازار و رشد آرام گروه های مستعد امیدوار بود.

در فلزی ها نیز معاملاتی نوسانی ومثبت در جریان بود. #ذوب به منظور شفاف سازی نوسان بیست درصدی متوقف شد و فولاد و #فملی معاملاتی مثبت را سپری کردند. فولاژ و کیمیا مثبت داد و ستد شدند و عمده نمادهای گروه مثبت و متعادل بودند.

در گروه فراورده های نفتی نیز شتران و شپنا و شرانل مثبت بودند و بقیه نمادها نیز نوسانی داد و ستد شدند. شراز در پیایان معاملات به آستانه مجاز قیمتی رسید. رشد قیمت نفت پس از اعلام کاهش تولید ۵۰۰۰۰۰ بکشه ای عربستان از عمده ترین دلایل رشد نمادهای این گروه بود.

در محصولات شیمیایی امروز معاملات مثبت و البته کم حجمی در جریان بود. پارس، شاراک، شغدیر،زاگرس، شخارک و شکربن متعادل و مثبت بودند.

در معدنی ها #کدما صف خرید داشت. کروی و کنور نیز مثبت بودند و کاما و کبافق فشار فروش داشتند

در گروه بانک امروز معاملاتی مثبت در جریان بود و وتجارت، وسینا، وپست و وخاور معاملات پرتقاضاتری را آغاز کردند. نماد #وبملت نیز متعادل و در محدوده صفر تابلو داد و ستد شد. افزایش مجدد تقاضا در بانکی ها رشد نماد وتجارت و دیگر نمادها را به همراه داشت. در نماد وتجارت عبور قیمت از محدوده سرسختی فعلی می تواند ادامه رشد را در پی داشته باشد.


برای خواندن ادامه مطلب  بر روی لینک زیر کلیک مکایید.


گزارش بازار شنبه بیست  و یکم   آبان ماه "Print
نویسنده: sepehrUser
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دسته ها: گزارش بازارتعداد نمایش ها: 879

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان evoq, دات نت نیوک ,dnn